Slaščičar (m/ž) - zaposlitev v Avstriji

  • Datum objave: 3. 3. 2020
  • Prijave do: 2. 4. 2020
  • Kraj dela: Avstrija

Prijava na delovno mesto

Rok za prijavo na oglas je žal že potekel.

EVOM, inovativne rešitve d.o.o.

Za delodajalce v Avstriji iščemo izkušenega slaščičarja ali slaščičarko, ki ima veselje do kreativnega ustvarjanja sladic in timskega dela v urejenem delovnem okolju.

Oseba na tem delovnem mestu bo odgovorna za pripravo sladic. Z možnostjo uvajanja na delo z izkušenim osebjem.

Opis delovnega mesta

Naloge in odgovornosti:
  • peka in priprava različnih vrst slaščic,
  • kreativnost, natančnost in ročne spretnosti
  • odgovorno in strokovno opravljanje dela,
  • pripravljenost za delo v mednarodnem okolju,
  • možnost uvajanje v delo z izkušenim osebjem,
  • upoštevanje navodil delodajalca,
  • upoštevanje navodil varnosti pri delu,
  • skrb za red in čistočo.
  • fleksibilnost in kreativnost pri delu.
Delovni čas
polni delovni čas

Pričakujemo

Zahtevana izobrazba
III., IV., V.
Zahtevane delovne izkušnje
0 - 1 leto
Od kandidata pričakujemo:
  • urejeno osebo, ki zna poskrbeti za urejeno delovno mesto,
  • osebo z željo po novem znanju in izzivu,
  • vestno delo in spoštovanje dogovorov,
  • osebo, ki se je pripravljena vključiti v dober team,
  • enoletne delovne izkušnje in vsaj osnovno znanje nemškega jezika.

Ponujamo

Delovno mesto ponuja:

Delodajalec v Avstriji vam nudi:

  • začetno plačo 1.500,00 EUR neto, ob tem vam pripadajo še vse ugodnosti zaposlenih v Avstriji (kot so: 13. in 14. plača; nadurno delo plačano po posebni tarifi,idr.).
Oblika zaposlitve ali sodelovanja
zaposlitev za nedoločen čas
Mesečno plačilo

Delavcu dodatno pripada 13. in 14. plača.

Nazaj na seznam