PHP razvijalca (Zaposlitev ali Freelancer), m/ž

VCAG d.o.o. (VOLVO)

  • Datum objave:21. 6. 2022
  • Prijave do:20. 7. 2022
  • Kraj dela: Ljubljana
Nazaj na seznam

Družba Volvo velja za enega najbolj zaželenih delodajalcev na svetu, kot globalno zelo uspešno podjetje, ki zaposlenim pomaga razvijati njihove kariere. Blagovna znamka Volvo, ki od leta 1927 z inovacijami spreminja svet, je eden švedskih zaščitnih znakov in na avtomobilskem področju sinonim za varnost, zanesljivost, kakovost in skrb za ljudi. V podjetju VCAG d.o.o., uvozniku in zastopniku znamke Volvo za področje 8 držav regije Adria, k sodelovanju vabimo novega sodelavca v poslovni enoti Ljubljana.

Backend razvijalcu, željnemu izzivov in pridobivanju novih izkušenj ter znanj, nudimo možnost osebnega razvoja, pridobivanju mednarodnih poslovnih izkušenj v avtomobilski IT panogi ter dinamično delo.  Te zanima?

V svojo ekipo te vabimo kot:

Opis delovnega mesta

Pričakujemo

Od kandidata pričakujemo:

Kaj pričakujemo od tebe?

  • dobro poznavanje PHP-ja in MySQL-a/MariaDB,
  • poznavanje programskih jezikov HTML, CSS in jQuery,
  • delo z GIT,
  • objektno orientirano programiranje,
  • natančnost in doslednost.

Ponujamo

Delovno mesto ponuja:

Ponujamo vam:

  • delo na IT projektih z avtomobilskima podjetjema kot sta Kia in Volvo,
  • delo na poslovnih IT procesih distribucije in maloprodaje,
  • sistematično delo z jasnimi in transparentnimi navodili in cilji,
  • delo z najnovejšimi tehnologijami, upoštevajoč sodobne prakse razvoja,
  • izkušene sodelavce ter mentorstvo,
  • možnost izobraževanja,
  • prijazno in stimulativno delovno okolje,
  • dolgoročno sodelovanje,
  • možnost vrhunskega stimulativnega zaslužka (če imaš konkurenčno ponudbo ponudimo boljše pogoje)!
  • kombinacijo hibridnega dela na sedežu podjetja z delom na daljavo,
  • možnost zaposlitve ali pa dela kot s.p. Freelancer.

Prijava na delovno mesto

Če si želite z nami soustvarjati zgodbo o uspehu, vas vabimo, da nam posredujete vaš življenjepis in motivacijsko pismo v slovenskem in angleškem jeziku, najkasneje do 20. 7. 2022, preko spletnega obrazca.