Organizator prodaje vstopnic (J035052 - Prodajni referent V), šifra 103 (m/ž) – zaposlitev osebe mlajše od 30 let

  • Datum objave:17. 9. 2020
  • Prijave do:24. 9. 2020
  • Kraj dela: Ljubljana

Prijava na delovno mesto

Oglas ni več objavljen.

Cankarjev dom

Javni zavod Cankarjev dom, osrednji slovenski kulturni in kongresni center, zaposli osebo, mlajšo od 30 let, z dokončano srednješolsko izobrazbo, na delovnem mestu ORGANIZATOR PRODAJE VSTOPNIC (J035052 - PRODAJNI REFERENT V), šifra 103 – za določen čas od 1. 11. 2020 do 16. 7. 2021, za polni delovni čas, s 3-mesečnim poskusnim delom. Zaposlitev je sofinancirana iz EU sredstev v okviru projekta »Pridobivanje znanj za mlade na področju tehnične izvedbe in trženja kulturno-umetniških prireditev«.

Razpis je objavljen tudi na spletni strani: https://www.cd-cc.si/razpisi

Opis delovnega mesta

Naloge in odgovornosti:
  • prodaja vstopnic
  • priprava in izdelava obračunov, faktur in druge blagajniško-knjigovodske dokumentacije v skladu s predpisi in navodili vodje
  • informiranje obiskovalcev o programu in reševanje reklamacij
  • sodelovanje pri obveščanju obiskovalcev pri tržnih akcijah Cankarjevega doma
Delovni čas
polni delovni čas

Pričakujemo

Od kandidata pričakujemo:
  • srednješolska izobrazba ekonomske ali druge ustrezne smeri
  • srednja raven aktivnega znanja slovenščine (opravljen preizkus po izobraževalnem programu za poklicno ali triletno strokovno šolo ali po programu Slovenščina za tujce na visoki ravni)
  • znanje uporabe osebnega računalnika
  • znanje svetovnega jezika najmanj na nivoju zahtevnosti srednje šole
  • poznavanje blagajniško-knjigovodskih predpisov
  • da je ob podpisu pogodbe o zaposlitvi brezposeln, kar pomeni, da od junija 2017 ni bil zaposlen v Cankarjevem domu oziroma nima sklenjene pogodbe o zaposlitvi z drugim delodajalcem
  • da ima stalno prebivališče v eni izmed občin zahodne kohezijske regije, ki obsega: osrednjeslovensko, gorenjsko, goriško in obalno-kraško statistično regijo
  • da je ob podpisu pogodbe o zaposlitvi mlajši od 30 let

Ponujamo

Delovno mesto ponuja:
  • pridobitev delovnih izkušenj in referenc za prihodnje delo na področju kulture
  • seznanitev z blagajniškim poslovanjem
  • delo v največjem kulturnem centru v Sloveniji
  • obilo kulturnih doživetij
Oblika zaposlitve ali sodelovanja
zaposlitev za določen čas
Poskusno delo:
3 mesece
Mesečno plačilo

Zagotavljamo plačilo v skladu s predpisi v javnem sektorju, z vsemi pripadajočimi dodatki.

Nazaj na seznam