Operater varilnega robota (m/ž)

Personal center d.o.o.

  • Datum objave: | 20. 3. 2024
  • Prijave do: | 19. 4. 2024
  • Kraj dela | Savinjska - CE , Slovenija

Prijava na delovno mesto

Oglas ni več objavljen.

Opis delovnega mesta

• upravljanje varilnega robota,
• testiranje programov,
• spremljanje porabe materiala,
• skrb za vzdrževanje varilnega robota in pripadajoče opreme,
• priprava poročil o delu, evidenc, zapiskov in ostale potrebne dokumentacije,
• vsa ostala dela v skladu s svojo strokovno izobrazbo, usposobljenostjo in preostalo delovno zmožnostjo po nalogu in navodilih nadrejenega delavca.

Delovni čas
polni delovni čas

Pričakujemo

K prijavi vabimo kandidate, ki imajo dokončano najmanj štiri letno javno priznano srednje poklicno izobraževanje tehnične oz. kovinarske smeri.

Zaželeno je tudi:
• poznavanje programiranja na robotih,
• da imate predhodne izkušnje na podobnih delih oz. z varjenjem,
• znanje branja tehnične dokumentacije, načrtov, skic ipd.
• znanje angleškega jezika, dodatno znanje nemškega jezika je prednost,
• da imate izpit B kategorije,
• da ste sposobni samostojnega in timskega dela ter ste natančni in vestni,
• da ste pozitivno naravnani in znate to prenašati tudi na druge ljudi,
• da ste pripravljeni za učenje in nova znanja v okviru delovnega mesta

ostalo:
vozniški izpit: B; ,
znanje jezikov: Angleščina; Slovenščina;

Zahtevana izobrazba
IV., V.
Zahtevane delovne izkušnje
1 - 3 let

Ponujamo

• redno plačilo in urejene delovne pogoje,
• dvoizmensko delo,
• mlado in motivirano ekipo sodelavcev,
• variabilno nagrajevanje,
• dinamično delo,
• organizirano toplo malico znotraj podjetja,
• možnost osebnega in strokovnega razvoja,
• organizirane družabne dogodke s sodelavci večkrat letno,
• dodatne nefinančne ugodnosti za zaposlene,
• pogodba o zaposlitvi se bo sklenila za nedoločen čas s 6-mesečnim poskusnim delom.

Pogodba o zaposlitvi bo sklenjena direktno pri naročniku.

V kolikor si želite dolgoročnega sodelovanja in s svojimi izkušnjami prispevati k še učinkovitejšemu poslovanju podjetja, vas vabimo, da nam pošljete svojo prijavo in življenjepis preko prijavnice ali na mail dasa@personal-center.si.

Vaše prijave bodo obravnavane diskretno.

Oblika zaposlitve ali sodelovanja
zaposlitev za nedoločen čas
Poskusno delo:
6 mesecev
Delovno mesto

Inovativno priznano podjetje Uniforest d.o.o., ki proizvaja gozdarsko mehanizacijo visoke kakovosti, v svoje vrste vabi novega sodelavca.

Želite biti na tekočem o prostih delovnih mestih, na svoj e-naslov?
Brezplačni E-informator vam to omogoča.