Sodelavec računovodstva in financ (m/ž)

ERSTE CARD d.o.o.

  • Datum objave:27. 6. 2022
  • Prijave do:12. 7. 2022
  • Kraj dela: Ljubljana
Nazaj na seznam

Prijava na delovno mesto

Oglas ni več objavljen.

Nosilna slika za predstavitev delovnega mesta

Erste Card d.o.o. je ponudnik plačilnih storitev - izdajatelj plačilnih kartic in pridobitelj prodajnih mest v mednarodni plačilni shemi Diners Club International. Kot ponudnik plačilnih storitev in storitev potrošniških kreditov je družba regulirana kot finančna in plačilna institucija v skladu s slovensko in evropsko zakonodajo.

Opis delovnega mesta

Naloge in odgovornosti:

V svoje vrste vabimo osebo, ki se bo pridružila oddelku Finance in računovodstvo na področju plačilnega prometa in bo s svojimi izkušnjami in znanji pripomogla k uspešnemu delovanju in razvoju oddelka.

Tvoje zadolžitve:

  • knjiženje in kontrola izvršenih oz. prejetih plačil kupcev in dobaviteljev;
  • reševanje reklamacij podane s strani kupcev in dobaviteljev;
  • priprava, knjiženje in kontrola poplačil obrokov na željo članov;
  • vzpostavitev in vodenje različnih evidenc in kontrol ter obdelava podatkov;
  • priprava poročil.

Pričakujemo

Od kandidata pričakujemo:

V svoj tim vabimo tebe, ki imaš:

  • sposobnost logičnega razmišljanja in naravnanost k reševanju problemov;
  • natančnost in analitičnost;
  • zanesljivost in skrbnost;
  • poznavanje programov MS Office, poudarek na poznavanju Excela;
  • komunikativnost in sposobnost dela v timu.

Ponujamo

Delovno mesto ponuja:
  • prijetno in dinamično okolje, kjer je prostor za osebni razvoj,
  • usmerjen uvajalni sistem, ki zajema celotno poslovanje podjetja,
  • hibridno delo – v urejenih in prijetnih poslovnih prostorih in od doma,
  • paleto aktivnosti vezanih na promocijo zdravja, kot so sadje v pisarni in masaža na delovnem mestu,
  • aktivnosti, ki združujejo, povezujejo, razvijajo in motivirajo,
  • zaposlitev za določen čas.

Vabimo te v Erste Card ekipo, ki je:

  • pozitivno naravnana, v kateri ne manjka smeha in sproščenosti, saj se zavedamo, da je smeh pol zdravja.
  • dinamična in kreativna, da ni prostora za dolgčas.
  • polna zagnanih in motiviranih ljudi, ki želimo narediti več, napredovati ter razvijati podjetje in sebe.
  • predana našemu motu »Diners Club. Pametnejši način plačevanja.«.
Delovno mesto