Scenski tehnik (m/ž) na področju tehnične izvedbe programa - zaposlitev dveh mladih oseb do 30 let

Prijava na delovno mesto

Rok za prijavo na oglas je žal že potekel.

Cankarjev dom

Javni zavod Cankarjev dom, osrednji slovenski kulturni in kongresni center, zaposli kandidata/kandidatko z dokončano srednješolsko izobrazbo na delovnem mestu SCENSKI TEHNIK (G025031) na področju tehnične izvedbe programa, šifra 28. Zaposlitev je sofinancirana iz EU sredstev v okviru projekta »Pridobivanje znanj za mlade na področju tehnične izvedbe in trženja kulturno-umetniških prireditev«.

Pogodba o zaposlitvi bo sklenjena za polni delovni čas, za 13 mesecev. Zaposlitev dveh mladih oseb do 30 let.

Opis delovnega mesta

Naloge in odgovornosti:
  • izvajanje vseh potrebnih del na vrvišču in odrskih sistemih, priprava scene in prizorišč za različne zvrsti prireditev ter strokovna izvedba prireditev
  • izvajanje vseh potrebnih del tehnične realizacije na področju razstav in priprave prizorišč in drugih prostorov za različne zvrsti prireditev
  • usklajevanje vseh potrebnih del z neposrednimi vodji ter realizacija projektov s sodelavci Cankarjevega doma in zunanjimi izvajalci
  • zagotavljanje varnega in zanesljivega delovanja odrske tehnike
  • nadzor in preventivni pregledi scenske opreme, vrvišč in odrskih sistemov ter izdelava poročil
  • splošno vzdrževanje, nadzor in urejanje prizorišč, pripadajočih prostorov in opreme ter izdelava poročil
  • odgovornost za skladišče in tehnično opremo
Delovni čas
polni delovni čas

Pričakujemo

Zahtevana izobrazba
V.
Zahtevane delovne izkušnje
0 - 1 leto
Od kandidata pričakujemo:
  • srednješolska izobrazba tehnične ali druge ustrezne smeri
  • srednja raven aktivnega znanja slovenščine (opravljen preizkus po izobraževalnem programu za poklicno ali triletno strokovno šolo ali po programu Slovenščina za tujce na visoki ravni)
  • osnovno znanje uporabe osebnega računalnika
  • znanje svetovnega jezika najmanj na nivoju zahtevnosti srednje šole
  • izpit iz varstva pri delu
  • da je ob podpisu pogodbe o zaposlitvi brezposeln, kar pomeni, da od junija 2017 ni bil zaposlen v Cankarjevem domu oziroma nima sklenjene pogodbe o zaposlitvi z drugim delodajalcem,
  • da ima stalno prebivališče v eni izmed občin zahodne kohezijske regije, ki obsega: osrednjeslovensko, gorenjsko, goriško in obalno-kraško statistično regijo,
  • da je ob podpisu pogodbe o zaposlitvi mlajši od 30 let.

Izpit iz varstva pri delu mora izbrani kandidat opraviti najpozneje v roku 6 mesecev od nastopa dela.

Ponujamo

Delovno mesto ponuja:
  • pridobitev delovnih izkušenj in referenc za prihodnje delo na področju kulture
  • delo v največjem kulturnem centru v Sloveniji
  • obilo kulturnih doživetij
  • delo v skupini
Oblika zaposlitve ali sodelovanja
zaposlitev za določen čas
Mesečno plačilo

Zagotavljamo plačilo v skladu s predpisi v javnem sektorju, z vsemi pripadajočimi dodatki.

Nazaj na seznam