Upravljalec varilnega robota m/ž

  • Datum objave:26. 8. 2020
  • Prijave do:25. 9. 2020
  • Kraj dela: Okolica Novega mesta

Prijava na delovno mesto

Oglas ni več objavljen.

Workforce d.o.o.

Smo regionalno podjetje za upravljanje človeških virov, ki deluje v državah regije Adria – v Sloveniji, Srbiji, Bosni in Hercegovini, Hrvaški, Črni gori, Makedoniji in Albaniji. Imamo več kot dvajset let izkušenj. Dnevno poslujemo z več kot 1.000 strankami in 12.000 poslovnimi partnerji.

Uspešno mednarodno proizvodno podjetje, locirano v okolici Novega mesta zaradi želje po širitvi ekipe, vabi v svoj kolektiv novega sodelavca z nazivom UPRAVLJALEC VARILNEGA ROBOTA.

Opis delovnega mesta

Naloge in odgovornosti:
  • Upravljanje robotske varilne celice
  • Zamenjava in nastavitev varilne celice
  • Zamenjava in vpetje novega orodja
  • Vodenje tehnične in tehnološke dokumentacije
  • Odpravljanje manjših okvar
  • Poročanje o delu
  • Poznavanje procedur postopkov vzdrževanja strojev in robotov
  • Skrb za čisto in urejeno delovno okolje
Delovni čas
polni delovni čas

Pričakujemo

Zahtevane delovne izkušnje
1 - 3 let
Od kandidata pričakujemo:
  • Vsaj eno leto delovnih izkušenj z upravljanjem varilnega robota oz. izkušnje z drugo vrsto varjenja
  • IV. stopnja strojne oz. tehnične izobrazbe
  • Dobre ročne spretnosti
  • Pripravljenost na delo v 3 izmenah
  • Motiviranost, natančnost in odgovornost
  • Samostojnost pri delu
  • Računalniška pismenost

Ponujamo

Delovno mesto ponuja:
  • Zaposlitev za določen čas 6 mesecev, z možnostjo dolgoročnega sodelovanja
  • Takojšnja možnost zaposlitve
  • Delo v hitro rastočem mednarodnem podjetju
  • Urejeno delovno okolje in prijeten kolektiv
Poskusno delo:
3 mesece

Nazaj na seznam