Hit Preless d.o.o.
Hotel NOX je butični dizajn hotel s štirimi zvezdicami v Ljubljani. Hotel ima 34 unikatno oblikovanih sob, med katerimi si nobeni dve nista podobni, lounge s ponudbo slovenskih vin ter dva konferenčna prostora za poslovna srečanja in seminarje.
Naši gostje so poslovni obiskovalci, turisti z vsega sveta in ljubitelji oblikovanja. Hotel je dobro povezan s središčem mesta in avtocestnim obročem, do letališča je približno dvajset minut vožnje. Na Booking.com gostje hotel ocenjujejo z oceno 9,3.
Za delo na recepciji iščemo novega sodelavca oziroma sodelavko. Receptor je prvi stik gosta s hotelom: sprejema goste ob prihodu, jim predstavi ponudbo hotela, svetuje pri vprašanjih o mestu in okolici ter skrbi, da bivanje od prijave do odjave poteka brez zapletov. Delo poteka v neposrednem stiku z domačimi in tujimi gosti, zato sta pomembna dobro znanje angleščine in veselje do dela z ljudmi.
Opis delovnega mesta
- Sprejem gostov,
- Predstavitev ponudbe hotelskih storitev,
- Vzpostavljanje stika s strankami preko telefona, spleta,
- Informiranje gostov,
- Vodenje in koordinacija delovnih procesov,
- Skrb za spletne portale,
- Organizacija in izvedba blagajniškega dela,
- Nadzor reda in čistoče na recepciji,
- Reševanje reklamacij gostov
Pričakujemo
- Najmanj srednjo strokovno, srednjo splošno izobrazbo smeri Gostinstvo in turizem ali drugo
- Znanje angleškega jezika (razumevanje zelo dobro, govorjenje zelo dobro, pisanje zelo dobro) zaželeno je znanje še enega svetovnega jezika
- Računalniška znanja (urejevalniki besedil, delo s preglednicami)
- Osebnostne lastnosti, kot so komunikativnost, prijaznost, ne konfliktnost, ustrežljivost, urejenost, natančnost, odgovornost, samostojnost v okviru dela in delovnih nalog.
Ponujamo
- Zaposlitev za določen čas z možnostjo podaljšanja v nedoločen čas
- Delo v družbeno odgovornem podjetju
- Prijetno delovno okolje in pozitivno delovno vzdušje v skupini Hotela Nox