Kadrovski posrednik (m/ž) / Recruiter (m/f)

  • Datum objave:12. 5. 2020
  • Prijave do:11. 6. 2020
  • Kraj dela: Delo na daljavo / Remote job

Afflight LLC

Startup podjetje s področja umetne inteligence v zdravstvu, ki ima 132 milijonov posameznih obiskov na mesec, išče kadrovskega posrednika.

Prispevajte k rasti še skritega podjetja s sedežem v Silicijevi dolini, ki se ukvarja z umetno inteligenco v zdravstvu, in se kot kadrovski posrednik pridružite zunanji ekipi.

Podjetje išče povsem samostojne in samoiniciativne ljudi, ki lahko uspejo v udobju svojega lastnega delovnega prostora in v svojem delovnem času.

Prevzeli boste projekte, od vas pa bodo pričakovali ideje na višji ravni in opravljeno delo. Najbolje pa je, da boste z delom na daljavo lahko preživeli manj časa na sestankih in več časa posvetili stvarem, ki jih imate radi.

Afflight LLC je registriran v Califoniji, glavni sedež pa je v San Franciscu. Vsi zaposleni iz Evrope delajo na daljavo (is Slovenije in ostalih evropskih držav).

AI healthcare startup with 132 million monthly unique visitors is seeking Recruiter.

Help grow this Silicon Valley-based, stealth-mode AI healthcare startup by joining their remote team as a Recruiter.
They’re looking for fiercely independent and self-motivated people who can thrive in the comfort of their own work-space,
on their own hours.

You’ll own projects, be expected to contribute ideas at a high level, and execute. Best of all, working in a remote setting allows you to spend less time inmeetings and more time doing the things you love.

Afflight LLC is registered in California, the Afflight headquarters are in San Francisco. All of our employees in Europe work remotely (from Slovenia or any other country).

Opis delovnega mesta

Naloge in odgovornosti:
  • Upravljali boste celoten postopek zaposlovanja, kar vključuje opredelitev zahtev za delovno mesto, strategije zaposlovanja, standarde za predhodno oceno, postopek razgovorov in pričakovanja glede plač.
  • Oblikovali boste inovativne strategije za pridobivanje kandidatov predvsem za delovna mesta, ki jih je težko zapolniti.
  • Učinkovito boste pritegnili, prepričali in pridobili kandidate.
  • Osebno boste vzpostavili stik v angleškem jeziku s posameznimi kandidati.
  • V sodelovanju s tehničnimi sodelavci boste avtomatizirali postopek zaposlitve.

  • Manage the full-cycle recruiting process, which includes defining job requirements, recruitment strategies, preassessment
  • standards, interview processes, and salary expectations
  • Establish innovative candidates sourcing strategies for especially hard-to-fill positions
  • Effectively engage, pursue, and convert candidates
  • Do personalized outreach in English to candidates
  • Work with technical colleagues to automate recruitment processes

Pričakujemo

Od kandidata pričakujemo:
  • Vsaj 3 leta izkušenj kot korporacijski kadrovski posrednik z dokazano funkcionalno učinkovitostjo,
  • znanje o postopku zaposlovanja,
  • izvrstna komunikacija,
  • odgovoren način dela, odlične organizacijske sposobnosti in sposobnosti reševanja problemov,
  • zmožnost mirnega in premišljenega obvladovanja stresnih situacij,
  • razumevanje zapletenih sistemov,
  • odlično pisno in ustno znanje angleškega jezika.

  • Minimum 3 years of experience, with proven functional efficiency as a corporate recruiter
  • Be knowledgeable in recruitment practices
  • Be skilled in communication
  • Responsible working style, outstanding organizational and problem-solving skills
  • Able to handle high-pressure situations calmly and methodically
  • Capacity to understand complex systems
  • Be proficient in written and spoken English

Ponujamo

Delovno mesto ponuja:

Kultura podjetja je močna, zaposleni so poklicno in osebno nagrajeni.

Their company culture is intense, but professionally and personally rewarding.

Delovno mesto

Prijava na delovno mesto

Ne zamudite karierne priložnosti in se prijavite zdaj! Če menite, da izpolnjujete pogoje za objavljeno delovno mesto, vas vabimo, da se najkasneje do 11. 6. 2020 prijavite preko portala Optius.

Nazaj na seznam