Operater robota / oblikovalec kovin / varilec / (m/ž)

  • Datum objave:28. 10. 2019
  • Prijave do:27. 11. 2019
  • Kraj dela: Ljubljana

Trol d.o.o.

Podjetje Trol d.o.o. se že od leta 1999 ukvarja s proizvodnjo kovinskih izdelkov. Našim kupcem s pomočjo najsodobnejše hi-tech tehnologije nudimo kompletno storitev – od samega razvoja izdelka, vse do proizvodnje. Izdelujemo kovinske izdelke najbolj zahtevnih 3D oblik.

K sodelovanju vabimo nove sodelavce za delo v proizvodnji drobnih kovinskih izdelkov.

Več o nas www.trol.si.

Opis delovnega mesta

Naloge in odgovornosti:
  • varjenje
  • izdelava varilnih šablon in drugih pripomočkov
  • fina obdelava kovin
  • delo na vrtalnih strojih
  • delo na razrezu pločevine
  • menjava kosov za mehansko obdelavo
  • meritve obdelovancev in zapis meritev
  • zagon stroja
  • menjava orodja
  • izvajanje del po tehnološkem postopku
  • priprava, izdelava in kontrola izdelkov po predloženi dokumentaciji
  • vsestransko varno delo in skrb za čisto in urejeno delovno okolje
  • druga dela po navodilih nadrejenega

Pričakujemo

Od kandidata pričakujemo:
  • poklicno, tehnično ali višješolsko izobrazbo strojne ali kovinske smeri
  • izkušnje na področju varjenja in oblikovanja kovin oz. izkušnje na obdelovalnih centrih
  • poznavanje tehnoloških procesov
  • razumevanje tehnične dokumentacije – delavniških risb
  • poznavanje materialov
  • zanesljivost, fleksibilnost in samoiniciativnost
  • odprtost in željo po učenju novih tehnologij
  • pozitiven odnos do dela

Ponujamo

Delovno mesto ponuja:
  • redno zaposlitev v dobro stoječem podjetju
  • redno plačilo
  • dolgoročno sodelovanje
  • dobre delovne pogoje
  • delo v sproščenem okolju in timu
  • možnost osebnostne in strokovne rasti
  • možnost napredovanja
Delovno mesto

Prijava na delovno mesto

Če se želite pridružiti naši ekipi in izpolnjujete navedene pogoje, vas vabimo, da se prijavite najkasneje do 27. 11. 2019, preko ponujene prijavne možnosti portala ali na mail info@trol.si.

Prosimo, da se javijo le resni kandidati, ki izpolnjujejo zahteve objave.

Nazaj na seznam